Skip to main content
طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای

By نوامبر 29th, 2022No Comments

 

                  طراحی اپلیکیشنساخت اپلیکیشن

          وب‌دیزاین آماده‌ی خلق اپلیکیشن شما

همین الان با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران ما استفاده کنید

                    021-91304816

 

 

 

 

ساخت اپلیکیشن

همزمان با گسترش دستگاه های هوشمند مانند موبایل و تبلت و طراحی اپلیکیشن موبایل در همه ی زمینه ها، تعداد کاربران موبایلی روز به روز بیشتر می شود. در سال‌های اخیر و با رشد تکنولوژی، تلفن همراه به عنصری تاثیرگذار در زندگی همه تبدیل شده و با روی کار آمدن اپلیکیشن‌های مختلف موبایل، انجام بسیاری از کارها به راحتی قابل انجام شده است. اکثر کاربران اینترنت تمایل دارند نیازهایشان را از طریق اپلیکیشن ها رفع کنند.  اگر شما صاحب کسب و کار هستید و هنوز اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار خود ندارید به زودی بسیاری از کاربران خود و بازاری پر از مشتری را از دست خواهید داد.

 

مزایای طراحی اپلیکیشن

کاهش شدید هزینه تبلیغات

هزینه تبلیغات در شبکه های مجازی و چاپ کاتالوگ کاهش میابد و اپلیکیشن شما بر روی موبایل مشتری قرار میگیرد.

ارتباط مستقیم با مشتری

مشتریان شما می توانند هر ساعت از شبانه روز با شما در ارتباط باشند و اپلیکیشن کسب و کار شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می‌کند.

متمایز از رقبا

طراحی و نگهداری  اپلیکیشن نیازمند تخصص است. از این رو همه رقبا به دنبالش نمی روند. این موضوع شما را از رقبا متمایز می‌کند.

افزایش مخاطب فعال با داشتن اپلیکیشن

با استفاده بیشتر مردم از تلفن های همراه، افراد بیشتری به استفاده از اپلیکیشن ها روی آورده‌اند.وجود اپلیکیشن، به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را تنها به سایت محدود نکنید و بتوانید با ایده‌های جدید، مخاطبان بسیاری را جذب نمایید.

 

 اپلیکیشن موبایل به صورت کاملا تخصصی

میزان استفاده از تلفن های همراه به شکل قابل توجهی افزایش یافته و افراد به صورت روزانه با اپلیکیشن های متفاوت و مختلفی درگیر هستند. شرکت وب‌دیزاین بصورت تخصصی در زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن فعالیت می کند.در هر حوزه ای که فعال هستید و یا به فکر ایجاد شغل جدید هستید، طراحی اپلیکیشن می تواند مسیر شما را هموارتر کند.

 

طراحی اپلیکیشن

چرا طراحی اپلیکیشن توسط وب‌دیزاین

شرکت وب‌دیزاین با ارائه جدیدترین روش های کدنویسی دنیا، اقدام به طراحی انواع اپلیکیشن اندروید و ios با بهترین قیمت و کیفیت می نماید. همچنین همه ی اپلیکیشن ها توسط وب‌دیزاین بصورت ریسپانسیو می باشد و در تمامی پلتفرم ها و سیستم عامل ها بصورت کاملا صحیح نمایش داده می شود. طراحی اپلیکیشن در وب‌دیزاین بدون محدودیت زبان برنامه نویسی و با نظر مشتری انجام میشود اما اپلیکیشن های طراحی شده توسط وب‌دیزاین برای اندروید با زبان Java SE همچنین اپلیکیشن های ios با swift می باشد. علاوه بر آن وب‌دیزاین طراحی با فریم ورک flutter را که خروجی اندروید و ios را دربر می گیرد و باعث کاهش چشمگیر هزینه ها می شود را انجام می دهد.

طراحی اپلیکیشن

 

مراحل سفارش طراحی اپلیکیشن

 

مشخص کردن طرح گرافیکی و تماس با وب‌دیزاین

از طریق برقراری تماس مستقیم با کارشناسان وب‌دیزاین درخواست طراحی ساخت اپلیکیشن حرفه ای خود را مطرح نمایید. از  آنجا که مشاوره اولیه شرکت برای ایده و طرح مورد نظر شما رایگان میباشد شما میتوانید قبل از اجرای ایده ی خود آنالیز کسب و کار خود را دانسته و این امر به گسترش و پیشرفت طرح شما کمک های زیادی میکند.       

انتخاب طرح مدنظر

پس از مشاوره رایگان با کارشناسان ما،قابلیت ها و امکانات اپلیکیشن سنجید شده و هزینه و زمان اجرای کار اعلام میشود. شما در این مرحله می توانید با مشورت کارشناسان وب‌دیزاین بهترین و حرفه ای ترین وایرفریم اپلیکیشن اندروید و ios را طراحی نمایید.

اجرای طرح گرافیکی

اجرای طرح گرافیکی

پس از انتخاب طرح مورد نظر تیم ui/ux  شروع به طراحی اپلیکیشن شما با نرم افزارهای گرافیکی پیشرفته و حرفه ای میکند. در این مرحله کارفرما نمای کلی از اپلیکیشن خود را مشاهده میکند و میتواند نظرات مختلفی را در این زمینه به طراح اعلام نماید.

اجرای طرح گرافیکی

پیاده سازی ظاهر و کدنویسی اپلیکیشن

کدنویسی این مرحله  کاملا مطابقت با طرح پیشنهادی مشتری دارد.برنامه نویس های front-end نیز در این بخش اقدام به کد نویسی ظاهر اپلیکیشن  می نمایند.

شما نیز  می توانید در این بخش اگر که ایده و یا تغییراتی مد نظر می باشد را با هماهنگی تیم وب‌دیزاین اعمال نمایید.

کدنویسی اپلیکیشن

 

تست و تحویل اپلیکیشن

در این مرحله از ساخت اپلیکیشن ، نرم افزار در مرحله تست قرار میگیرد و به مشتری تحویل داده میشود.پس از برگزاری جلسه اپلیکیشن مورد نظر به شما تحویل داده می شود و می توانید اپلیکیشن خود را برای تست ها و رفع باگ بررسی نمایید.

 

 

تست و تحویل اپلیکیشن

 

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی اپلیکشن وب‌دیزاین اینجا کلیک کنید.

مشاورین ما به صورت رایگان برای طراحی اپلیکیشن خود به شما مشاوره میدهند.

تماس با ما :

021-91304816

Leave a Reply

Call Now Button