سیستم ارایه خدمات ارتقا و رتبه سایت در گوگل 

نیاز به ارتقا و بهبود جایگاه سایت خود دارید؟

می خواهید در صفحه اول گوگل و موتور های جستجو باشید؟

ثبت سفارش
دایره
دایره متوسط
دایره بزرگ
سئو سایت در شیراز

افزایش ورودی گوگل 

افزایش جستجوی گوگل

ورودی گوگل سایت خود را با کلمه کلیدی دلخواه بالا ببرید.

کاربران واقعی و صد در صد اورگانیک و مشاهده نتایج در سرچ کنسول (Search Console) یا همان گوگل وبمستر تولز و گوگل آنالیتیکس

 افزایش جستجو گوگل

ورودی گوگل سایت خود را کلمه کلیدی دلخواه بالا ببرید.یکی از مهمترین ملاک های رتبه دهی گوگل، ترافیک ورودی از این موتور جستجو است. در واقع شما برای اینکه بتوانید جایگاه مناسبی را در نتایج جستجوی گوگل به دست آورید، باید به دنبال راهی برای افزایش ورودی گوگل سایت خود باشید. گروه وب دیزاین با ارائه چنین بازدیدهایی به صورت کاملا ارگانیک با کاربران ایرانی، می تواند شما را در رسیدن به رتبه های برتر گوگل یاری کند.

در سالیان اخیر، رقابت بر سر رسیدن به نتایج نخست بسیار زیاد شده و اکثر وب سایت ها، پارامترها و فاکتورهای مدنظر گوگل را رعایت کرده اند. در چنین فضای شدید رقابتی، یکی از مواردی که می تواند مزیت فوق العاده ای برای سایت شما به وجود بیاورد، افزایش ورودی ارگانیک از طریق موتور جستجوی گوگل است.

سیستم افزایش ورودی گوگل وب دیزاین چگونه کار می کند؟

فرآیند افزایش بازدید در گوگل به این صورت است که کاربران واقعی با آی پی ایران و مرورگر خود، کلمه کلیدی انتخابی شما را در گوگل جستجو کرده و لینک سایت را در نتایج پیدا می کنند. سپس با کلیک بر روی لینک موردنظر، وارد سایت می شوند و به مدت زمانی که در سفارش خود تعیین کرده اید، در سایت شما حضور خواهند داشت. در صورتی که سایت شما در نتایج 10 صفحه اول گوگل حضور نداشته باشد، سفارش توسط سیستم نامعتبر می شود. در این صورت شما باید کلمه کلیدی جدیدی را مشخص کنید تا سفارش شما مجددا توسط اپراتور بررسی شده و تایید شود.

مزیت خرید ورودی گوگل

خرید بازدید گوگل چه مزیتی دارد؟

مدیران سایت ها که از آنها با عنوان وب مستر نام برده می شود همواره در پی استفاده از راهکارهایی هستند که از طریق آن بتوانند گام موثری را در زمینه افزایش ورودی از گوگل بردارند. افزایش ورودی گوگل از آن جهت اهمیت بسیاری دارد که سبب ارتقای رتبه یک وب سایت در مقایسه با رقبای آن می شود.

از جمله راهکارهای موثر در این زمینه، اقدام به خرید ورودی گوگل به شکلی صحیح و متناسب است که با توجه به میزان جستجوی کلمه کلیدی صورت گیرد. این کار می تواند در مسیر بهبود جایگاه سایت بسیار مفید واقع شود.

از آن جایی که گوگل به عنوان مهمترین موتور جستجوی موجود در اینترنت، مرجع بسیاری از کاربران وب برای جستجوی مطلب موردنظرشان می باشد، افزایش بازدید گوگل همواره یکی از دغدغه های اصلی وب مستران به شمار می رود.

راه های مختلفی برای بهبود رتبه سایت در گوگل وجود دارد. تولید محتوای مناسب، توجه درست و اصولی به مسائل مربوط به سئو و همچنین تبلیغات هوشمندانه می تواند از عواملی باشد که در افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو موثر است. اما راه دیگری نیز برای این مسئله وجود دارد و آن خرید بازدید گوگل است. گروه وب دیزاین، افزایش ورودی گوگل را به صورت واقعی به همراه امکانات متنوع بازدید برای شما فراهم آورده است.

آیا ورودی گوگل گروه وب دیزاین از طریق طریق سرچ کنسول قابل مشاهده است؟

بله. تمام سفارش های افزایش ورودی گوگل که با کلمه کلیدی موردنظر ثبت می کنید، در ابزار سرچ کنسول (Search Console) یا همان گوگل وبمستر تولز قابل مشاهده و پیگیری است. البته باید توجه داشته باشید که سرچ کنسول، آمار ترافیک ورودی از گوگل را با 2 یا 3 روز تاخیر نمایش می دهد. به عبارت دیگر اگر شما امروز سفارشی را در سیستم وب دیزاین به ثبت برسانید، 2 الی 3 روز دیگر می توانید آمار تعداد نمایش و کلیک آن را در سرچ کنسول گوگل مشاهده کنید. همچنین آمار بازدیدهای گروه وب دبزاین به صورت لحظه ای در تمامی آمارگیرهای معتبر مانند گوگل آنالیتیکس قابل نمایش است.

ویژگی های پلان افزایش ورودی گوگل

با سفارش افزایش ورودی گوگل خود به مجموعه وب دیزاین، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما می توانید در هنگام ثبت سفارش، تعداد آی پی روزانه موردنیاز خود را تعیین کنید. همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی وب دیزاین در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. انتخاب زمان در حدود 2 الی 3 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد زیرصفحه

می توانید تعیین کنید که هر کاربر بیش از یک صفحه از سایت شما را بازدید کند. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال نمایید.

بازدید با آی پی های ایران

سیستم افزایش بازدید گوگل وب دیزاین بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند که این امر باعث می شود بر روی رتبه وب سایت شما تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

کاهش بانس ریت

با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند. این مسئله باعث کاهش بانس ریت سایت شما می شود.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

سیستم افزایش بازدید  بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند که همه آن ها از دستگاه نمایش (کامپیوتر، موبایل) و مرورگر خاص خود استفاده می کنند. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

مستندات گوگل درباره ارتقاء رتبه سایت از طریق سرچ و کلیک

برای بررسی صحت هر کدام از موارد، بر روی تصویر مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه مرجع هدایت شوید
یکی از پتنت های (ثبت اختراع) گوگل

کلیک های بیشتر به رنک بالاتر ختم میشوند .ممکن است واکنش کاربر نسبت به نتایج جستجوی خاص یا لیست نتایج جستجو، اندازه گیری و ثبت شود، بنابراین نتایجی که کاربران اغلب روی آنها کلیک می کنند رتبه بالاتری را کسب می کنند.

google-doc

قسمتی از معماری موتور جستجو گوگل

تعداد کلیک ها برای الگوریتم های جستجو مهم هستند

استفاده از کلیک و بازدید از داده ها برای رتبه بندی نتایج کاری کاملاً عقلانی و منطقی است و اگر داده ها نادیده گرفته می شدند واقعا کار مسخره ای میشد. […] کاملاً واضح است که هر موتور جستجوی معقول و منطقی از داده های کلیک بر روی نتایج خود بهره می جوید تا از بازخورد آن برای بهبود رتبه بندی و کیفیت نتایج جستجو استفاده کند. نتایج کم کلیک باید در نتایج پایین تر قرار بگیرند زیرا کمتر با عبارات جستجو شده ارتباط دارند، و بدیهی است که نتایجی که مرتباً کلیک می شوند به سمت نتایج بالا صفحه می روند.

google-doc

پاسخ کارشناسان گوگل به یکی از شکایات کاربران
کلیک های بیشتر کیفیت بهتر را نشان می‌دهند

خود رتبه بندی تحت تأثیر داده های کلیک قرار می گیرد. اگر متوجه شویم که برای یک ورودی سرچ خاص ، به فرض ، 80 درصد مردم بر روی نتیجه شماره 2 و فقط 10 درصد بر روی نتیجه شماره 1 کلیک کنند ، پس از مدتی بفهمیدیم که خوب، احتمالاً نتیجه 2 نتیجه ای بوده که مردم به دنبال آن بودند، بنابراین رفتار کاربران و داده های به دست آمده، جایگاه نتایج 1 و 2 را تغییر میدهیم.

google-doc

همانطور که از مستندات گوگل پیداست تمام کلیک هایی که روی نتایج گوگل انجام میشوند به عنوان رفتار یا واکنش کاربران تلقی شده و تاثیر مستقیم بر رتبه بندی سایت‌ها خواهد داشت.

نمونه هایی از نمودار رشد در گوگل کنسول

نمودار های زیر روند رشد رتبه کلمات کلیدی یا صفحات سایت را در زمان استفاده از خدمات گروه وب دیزاین، افزایش ورودی گوگل نشان میدهند. نمودار نارنجی رنگ نشان دهنده رتبه گوگل (Postion) است که با افزایش تعداد کلیک ( نمودار آبی – Clicks) و نمایش در نتایج جستجو کاربران (نمودار بنفش – Impressions)، رشد معنا داری را نشان میدهد.
نمودار رشد در گوگل
نمودار رشد در گوگل
نمودار رشد در گوگل

همچنین انتهای نمودار رتبه (Position) که به صورت تقریبا ثابت درآمده نشان دهنده جایگزین شدن کلیک ها یا بازدید های ارگانیک در رتبه های پایین به جای بازدیدهای شبیه سازی شده است که در این مرحله میتوان کلیک روی این کلمه کلیدی را رها نموده و کلمات کلیدی دیگری  قرار داد و بدین ترتیب در تعداد زیادی از کلمات کلیدی جایگاه مناسب و ورودی قابل قبولی را کسب نمود.

تاثیر انتخاب زیر صفحه

نکته دیگری که می توانید در هنگام سفارش افزایش بازدید موتور جستجو بدان توجه داشته باشید. انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت شما دارد. تعداد مناسب برای انتخاب زیر صفحه، حداقل چیزی در حدود 2 الی 4 می باشد. هرچه نمایش زیرصفحه توسط هر کاربر بیشتر باشد، باعث بهبود رتبه سایت شده و در جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر بهتری می گذارد

چگونه با خرید ورودی گوگل بهترین بازخورد را دریافت کنیم؟

شما برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از سفارش خود به دست آورید، لازم است که پارامترهای طبیعی بودن بازدیدها را رعایت کنید.

بهبود سئو و بهینه سازی سایت پیش از این که به دنبال راهی برای افزایش ورودی گوگل سایت خود باشید، باید دقت کنید که ورودی، یک پارامتر و فاکتور جانبی به شمار می رود. بنابراین پیش از هرکاری، باید بهینه سازی سایت خود را به شکلی اصولی رعایت کنید. اگر سئوی داخلی را به درستی انجام نداده باشید، تاثیر چندانی در نتایج گوگل نخواهید داشت.

کار بر روی سیگنال برنددر صورتی که قصد دارید از سرویس ورودی گوگل بهترین بازخورد را دریافت کنید، بهتر است که روی برندسازی سایت خود کار کرده باشید و صفحات سایت خود را به همراه نام برند به گوگل شناسانده باشید. به این شکل می توانید مطمئن باشید که گوگل ترافیک بالای سایت شما را طبیعی تشخیص خواهد داد.

استراتژی انتخاب کلمه کلیدی درستدر هنگام ثبت سفارش افزایش جستجوی گوگل، اولین و مهمترین گام، انتخاب کلمه کلیدی اصولی می باشد. به صورتی که بازدیدهای شما از نظر گوگل کاملا طبیعی به نظر برسد. درست است که بازدیدکنندگان وب دیزاین، تمامی پارامترهای مدنظر گوگل را رعایت می کنند، اما در حالت عادی، منطقی نیست که یک سایت به یکباره با یک کلمه کلیدی، ترافیک زیادی از گوگل دریافت کند. مخصوصا اینکه با آن کلمه جزو نتایج ابتدایی در صفحه اول هم نباشد.به دلیل اینکه ممکن است شما تبلیغات اینترنتی خاصی برای برند و خدمات خود انجام دهید، استفاده از این ترکیب بسیار طبیعی به نظر می رسد. در صورتی که سئوی سایت خود را نیز به درستی رعایت کرده باشید، قطعا جزو نتایج اول جستجو هم قرار دارید.

کاهش بانس ریت با کلیک روی لینک داخلیبا انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت (به تعداد 2 الی 3) می توانید بانس ریت را کاهش دهید که این مسئله خود یکی از ملاک های مهم رضایت کاربر از سایت به شمار می رود. زمانی که کاربر از لینک های دیگر شما نیز بازدید می کند، به این معناست که محتوای سایت شما برای او جذاب بوده است.

انتخاب زمان حضور کاربربرای اینکه بازدیدها کاملا طبیعی به نظر برسد، لازم است که بازه ماندگاری بین 120 تا 180 ثانیه را در انتخاب کنید. این مدت زمان، شامل مجموع زمان حضور کاربر بر روی صفحه اصلی و دیگر صفحات می باشد. هرچه کاربر بیشتر در سایت شما باقی بماند و از صفحات بیشتری بازدید کند نیز یکی دیگر از فاکتورهای رضایتمندی و طبیعی بودن کاربر به شمار می رود.

چه تعدادی بازدید گوگل بخرم؟

از آن جایی که بالاتر توصیه کردیم که از انتخاب کلمه کلیدی به تنهایی خودداری کرده و به جای آن از ترکیب کلمه کلیدی و برند استفاده کنید، محدودیتی برای انتخاب تعداد بازدید وجود ندارد. در حالت طبیعی، شما می توانید در زمان برندسازی و با انجام تبلیغات گسترده و انبوه، کاری کنید که کاربران زیادی به همین شکل وارد سایت شما شوند. پس در صورتی که قصد دارید به جای صرف هزینه های بالا برای برندسازی، از خرید ورودی گوگل استفاده کنید، می توانید با استفاده از عبارت کلیدی به اضافه برند با حجم بالای ترافیک، روی جایگاه و برندسازی سایت خود تاثیر مثبت بگذارید.

نسبت به ارزش و میزان جستجوی کلمه کلیدی، می توانید بین روزانه 300 بازدید (برای موضوعات معمولی) تا روزانه 3000 بازدید برای موضوعات با جستجوی بالا بهره ببرید.

سئو وب سایت 

گرفتن رتبه یک گوگل تخصص ماست. 

ثبت سفارش
وب دیزاین

گروه فنی مهندسی وب دیزاین

مشاوره :

021-91304816

09380535845

آدرس : شیراز قصرالدشت ، رحمت آباد کوچه 37 

نماد
log